Aplikacje Internetowe

Tworzymy indywidualne aplikacje internetowe

Projektujemy dowolne oprogramowanie działające w środowisku internetowym i mobilnym. Od 2000 roku tworzymy strony oraz unikalne aplikacje internetowe. W tym czasie zrealizowaliśmy od podstaw kilkadziesiąt unikalnych projektów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Nasze własne projekty
OraCMS 3.0

System klasy CMS z elementami e-commerce, działający w trybie multisite, czyli umożliwiającym uruchomienie i zarządzanie w jednym panelu kilkoma serwisami internetowymi o różnych konfiguracjach i funkcjonalnościach. Realizujący wewnętrznie wielojęzyczność i mogący pracować pod wieloma domenami. System składa się z ponad 50 modułów realizujących wszystkie najważniejsze potrzeby współczesnych stron www.

PlanBus.pl

PlanBus to dedykowana aplikacja dla firm świadczących wynajem autokarów lub świadczących grupowy przewóz osób. Jej celem jest zarządzanie logistyką przedsiębiorstw w tej branży. System umożliwia definiowanie zamówień, linii stałych, rezerwację zasobów (pojazdy, kierowcy), drukowanie zleceń wyjazdu dla kierowców i monitoruje rozliczenia z klientami.
Więcej informacji na stronie projektu: PlanBus.pl

Wdrażamy i serwisujemy projekty Open Source

Wdrażamy, serwisujemy i dostosowujemy do indywidualnych wymagań wszystkie najpopularniejsze aplikacje OpenSource.

Instalacja i serwisowanie WordPressInstalacja i serwisowanie PrestaShopInstalacja i serwisowanie Jomlaopen-source_phpBBopen-source_roundcubeclient_2